Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

CONTACTS

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - formuła 2019

TKO.07 Organizacja i prowadzenie ruchu pociągów

PISEMNY KOMPUTEROWY

PRAKTYCZNY – DOKUMENTACJA

sala 04

sala 205

aula 01

aula 02

I grupa

II grupa

I grupa

II grupa

9.06.2021  9:00

9.06.2021  9:00

7.06.2021 9:00

7.06.2021 9:00

sala 04

sala 205

I grupa

II grupa

9.06.2021  10:30

9.06.2021  10:30

Skład komisji egzaminacyjnej

Skład komisji egzaminacyjnej

sala 04

sala 205

aula 01

aula 02

I grupa

II grupa

I grupa

II grupa

9.06.2021    9:00  10:30

9.06.2021  9:00  10:30

7.06.2021 9:00

7.06.2021 9:00

P: Aleksandra Tabaczka

P: Agnieszka Włoch

P: Aleksandra Tabaczka

P: Izabela Błaszak

C: Ewelina Lewicka

C: Kamil Gawinecki

C: Barbara Zawadzińska

C: Grzegorz Kacprzak

AT: Tomasz Brylew
R: Mirosława Pawlak-Szablewska
R: Mirosława Pawlak-Szablewska

Egzamin praktyczny odbędzie się w budynku przy ulicy Zygmunta Augusta znajdującego się
w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły, po drugiej stronie ulicy.

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - formuła 2019

EE.27 Montaż i eksploatacja sieci zasilających oraz trakcji elektrycznej

AU.47 Planowanie i realizacja przewozów kolejowych

pisemny 60 minut

22.06.2021 10:00

22.06.2021 14:00
Egzaminy zawodowe odbędą się w budynku przy ulicy Dworcowej 81b sala D10 (korzystacie z wejścia od strony parkingu marketu Biedronka, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły).

skład komisji egzaminacyjnej

P: Aleksandra Tabaczka

P: Aleksandra Tabaczka
C: Kamil Gawinecki
C: Kamil Gawinecki
R: Agnieszka Włoch
R: Agnieszka Włoch

EE.27 Montaż i eksploatacja sieci zasilających oraz trakcji elektrycznej

AU.46 Organizacja
i prowadzenie ruchu pociągów

AU.47 Planowanie i realizacja przewozów kolejowych

praktyczny 180 minut
praktyczny 180 minut
praktyczny 120 minut
sala nr 8
D10 ul. Dworcowa 81b
D10 ul. Dworcowa 81b

grupa I
03.07.2021  9:00

grupa II
03.07.2021  15:00

grupa III
04.07.2021  9:00

21.06.2021 9:00
21.06.2021 13:00

skład komisji egzaminacyjnej

skład komisji egzaminacyjnej

skład komisji egzaminacyjnej

P: Wioletta Bargiel

P: Aleksandra Tabaczka

P: Aleksandra Tabaczka

C: Wiesław Perski

C: Marcin Szuster

C: Marcin Szuster

E: Wojciech Sawczuk

R: Agnieszka Włoch

R: Agnieszka Włoch

AT: Łukasz Basiński

Załączniki