Zobacz jak bawili się uczniowie Technikum Kolejowego w Bydgoszczy!

W piątek wieczorem 11 lutego w restauracji Telimena odbyła się studniówka Technikum Kolejowego w Bydgoszczy. W balu wzięło udział 59 tegorocznych maturzystów.

Luty to tradycyjnie miesiąc studniówek. W miniony piątek swojego balu doczekali się uczniowie klas czwartych Technikum Kolejowego im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. W zabawie wzięło udział 13 uczniów z kierunku o specjalizacji technik elektroenergetyk transportu szynowego oraz 46 uczniów ze specjalizacji technik transportu kolejowego.

Bal rozpoczęły życzenia dla tegorocznych maturzystów i podziękowania dla nauczycieli, po czym wszyscy zasiedli do stołów, by wspólnie świętować ten wyjątkowy wieczór. Całość odbyła się oczywiście z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa.