Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

w związku z sytuacją na Ukrainie, wspólnie z Samorządem Uczniowskim Technikum Kolejowego, prosimy całą społeczność szkolną o wsparcie. Do Bydgoszczy docierają rodziny – głównie kobiety i dzieci – z Ukrainy.

Pragniemy aktywnie włączyć się w organizację zbiórki rzeczowej pomocy dla tych osób.

Potrzebne są: koce, ręczniki, śpiwory, artykuły higieniczne, długoterminowa żywność, środki opatrunkowe, nowa lub czysta odzież bez śladów użytkowania, artykuły papiernicze i zabawki dla dzieci oraz wszystko co jest niezbędne w tej trudnej sytuacji.

Zbiórkę koordynować będzie Samorząd Uczniowski. Rzeczy (posortowane i opisane w kartonie lub worku) proszę dostarczać od poniedziałku (w trakcie przerw) do gabinetu pedagoga (p.107), skąd zostaną przekazane do jednego z bydgoskich punktów pomocy.

Dziękujemy,

A. Włoch – koordynator zbiórki