W piątek 24 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Tradycyjnie, na początku uroczystości dyrektor Mirosława Pawlak-Szablewska podsumowała całoroczną pracę uczniów i nauczycieli.

Skierowała również słowa podziękowania dla rodziców, którzy w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych wzięli na swoje barki ciężar nauczania zdalnego.

Za najlepsze wyniki w nauce wyróżnienia otrzymali: Cybulska Anna, Gniuchowski Wojciech, Granica Edyta, Kujawa Cezary Kwiatkowski Filip, Marcinkowski Jakub, Mikołajczak Raul, Piszczyński Marcel, Poliak Mykyta, Rudol Juliusz, Siwa Wojciech, Szczodrowski Kacper, Trelinski Paweł.

Wyróżnienie otrzymali także Anna Dąbrowska oraz Patryk Dworzecki, którzy w tym roku szkolnym wykazali się 100% frekwencją, nie opuszczając ani jednej godziny lekcyjnej!

Kolejnym wyróżnionym został Wiktor Waraczewski – młody chłopak wykazał się wzorową postawą, gdyż przyniósł portfel, który znalazł na ulicy. W portfelu znajdowały się dokumenty oraz karty bankomatowe.

Z ramienia Zakładów Kolejowych PKP PLK S.A. p. Wioletta Bargiel wręczyła dyplomy tegorocznym stypendystom. Podsumowała również tegoroczne praktyki zawodowe, na których nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę.

A teraz…. Uczniowie Technikum Kolejowego rozpoczynają upragnione wakacje!