Stało się! W dniu 1 września powitaliśmy nowy rok szkolny w Technikum Kolejowym! Grono naszych uczniów zasiliło 6 klas pierwszych, z czego bardzo się cieszymy! Na uroczystość przybyło także wielu gości – przedstawiciele spółek i przedsiębiorstw kolejowych z całej Polski, absolwenci szkoły oraz rodzice uczniów klas pierwszych.

Swoją refleksją na nadchodzące miesiące podzieliła się z nami Dyrektor Mirosława Pawlak-Szablewska. Mieliśmy także przyjemność wysłuchać Pana Włodzimierza Kiełczyńskiego – Dyrektora Biura Bezpieczeństwa PKP PLK S.A. w Warszawie. Po wykonaniu wspólnych, pamiątkowych zdjęć uczniowie wrócili do domu pakować plecaki na jutrzejsze zajęcia:) Czekamy na Was i życzymy samych sukcesów:)