Wizyta w firmie Vossloh Cogifer Polska sp. z. o. o.

W okresie przedświątecznym grupa uczniów o profilu technik budownictwa kolejowego z klasy 3 BT pod przewodnictwem Pana Wiesława Perskiego wybrała się do firmy Vossloh Cogifer Polska sp. z. o. o. Przypomnieli sobie budowę różnych typów rozjazdów oraz ich elementów, poznali historię oraz działalność firmy. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny oraz poznać proces wytwarzania rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Ponadto, uczniowie mieli okazję porozmawiać z pracownikami firmy, którzy opowiedzieli im o swoich codziennych obowiązkach oraz o wyzwaniach związanych z pracą w branży kolejowej.