Już przeminął czas choinki, pora wysłać Walentynki????! Drodzy Uczniowie! Już od poniedziałku 13 lutego, w holu głównym naszej szkoły, znajdziecie pocztową skrzynkę walentynkową?! Swoje Walentynki możecie nadawać do wtorku – do godziny 11:00. Po tej godzinie nasze pocztowe elfy dostarczą je do adresatów?⏰??✅. To dobra okazja żeby przekazać ważnej dla nas osobie miłą wiadomość, sprawić komuś przyjemność, a nawet przełamać pierwsze lody w zawarciu nowej znajomości?! W dniu Patrona Zakochanych będzie na Was czekać również kilka innych stanowisk-niespodzianek przygotowanych przez Samorząd Uczniowski??? Cieszymy się na spotkanie i zapraszamy do zabawy!?