Dołącz do jedynego w Polsce Technikum Kolejowego! Jesteśmy szkołą prywatną na prawach szkoły publicznej. Do klas I różnych specjalności przyjmujemy wszystkich chętnych absolwentów szkół podstawowych. Nauka u nas jest bezpłatna!

Współpraca ze spółkami kolejowymi gwarantuje natomiast wysoki poziom nauczania przedmiotów zawodowych. Dostępnych są 4 specjalności: technik budownictwa kolejowego, technik automatyk transportu kolejowego, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym oraz technik elektroenergetyk transportu szynowego. Po technikum jest możliwość kontynuowania edukacji na studiach. Bydgoska Szkoła Wyższa oferuje dwie kolejne specjalności na budownictwie – drogi szynowe i inżynieria ruchu.

Nie zwlekaj i dołącz do nas! Czekamy na Twój formularz zgłoszeniowy – więcej informacji znajdziesz na stronie https://kolejowe.edu.pl/rekrutacja