Nagrody IV Edycji Konkursu Fotograficznego „KOLEJOWE PORY ROKU”

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW I WYRÓŻNIONYCH w IV Edycji Konkursu Fotograficznego „KOLEJOWE PORY ROKU”

ZAŁOŻYCIELE jak i DYREKCJA SZKOŁY zdecydowali obdarować zwycięzców nagrodami rzeczowymi w kwotach od 100 do 200 zł.

Za dwa zdjęcia w kalendarzu następujący uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe w kwocie po 200 zł:

– MARCELI RAŚ – uczeń kl. 3ETg

– PAWEŁ KOŁACZYŃSKI – uczeń kl. 3ETg

Za jedno zdjęcie w kalendarzu następujący uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe w kwocie po 100 zł:

– MATEUSZ KACZMAREK – uczeń kl. 4TK1

– KACPER ZABŁOŃSKI – uczeń kl. 3ETg

– SZYMON PIASTOWSKI – uczeń kl. 3ETp

– MARTYNA KĘSY – uczennica kl. 2TTK1

– KACPER  ŁUKASZEWSKI – uczeń kl. 3TTK1

– IGOR URBAŃSKI – uczeń kl. 3ETg

– SZYMON UŁANOWICZ – uczeń kl. 4TETS

– PATRYK DOMIERACKI – uczeń kl. 4TK1

Nagrody zwycięzcy otrzymają 6 grudnia w MIKOŁAJKI. A wszyscy uczniowie szkoły tego samego dnia obdarowani zostaną przez MIKOŁAJA przyszłorocznymi kalendarzami naszego technikum z przepięknymi zdjęciami w/w uczniów.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM, GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU I SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY!