W środę 24 listopada obchodziliśmy w Technikum Kolejowym DZIEŃ KOLEJARZA. W tym roku uczniowie wzięli udział w Quizie Kolejowym online, wszystkie klasy tworzyły plakaty konkursowe, a Samorząd Uczniowski dokonał rozstrzygnięcia konkursu na swoje logo. Zwycięzcami quizu zostali Oskar Żynda (I miejsce), Klaudia Cywińska (II miejsce) oraz Norbert Boruszewski (III miejsce), a najlepszy plakat wykonała klasa 1TB. Samorząd Uczniowski nagrodził także Roberta Ratusińskiego za kapitalne logo, a pozostałym uczestnikom złożył serdeczne podziękowania.

Na szczególną uwagę zasługuje wystawa eksponatów kolejowych, którą zwiedzaliśmy w sali 102A. Została ona przygotowana przez uczniów, a jej poziom zaskoczył wszystkich! Z tego miejsca dziękujemy Martynie Kęsy, która była bardzo zaangażowana w organizację dzisiejszego dnia, a nie mogła być z nami obecna. Spędziliśmy dziś wspólny dzień, bawiąc się w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że powtórzymy to przy najbliższej okazji?