Społeczność Technikum Kolejowego w dniach 7-9.03 uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych. Tegoroczne nauki pod hasłem „Pytanie o miłość” wygłosił ks. Michał Olszewski sercanin, Misjonarz Miłosierdzia oraz dyrektor Grupy Profeto.

Pierwsze dwa dni nauk uczniowie realizowali w Auli Technikum Kolejowego.

Uwieńczeniem spotkań rekolekcyjnych była Msza Święta w parafii pw.

Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy celebrowana przez ks.

Marcina Szustera przy zaangażowaniu uczniów Szkoły w składzie: Martyna Kęsy, Krzysztof Zaborowski, Wojciech Siwa, Jan Selka, Patryk Skubik, Marcin Krupa, Kacper Skorasiński, Kryspin Werner, Mateusz Boniewicz, Patryk Stańczyk, Szymon Ułanowicz.

Wszystkim, którzy pomogli przygotować, zorganizować i przeprowadzić spotkania rekolekcyjne bardzo serdecznie dziękujemy.