Pierwszy etap KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Kolejowe pory roku” – ZAKOŃCZONY!

Swoje zdjęcia przysłało 26 uczniów:

Franciszek Lassotta, Jakub Helwig, Jakub Marcinkowski, Jan Curuś, Kacper Łukaszewski, Kamil Puchowski, Kornel Galewski, Maciej Chudziński, Marceli Raś, Martyna Kęsy, Mateusz Rak, Mikołaj Grzelak, Paweł Kołaczyński, Szymon Piastowski, Szymon Przybylski, Tymoteusz Olszewski, Ignacy Misztal, Igor Urbański, Kacper Zabłoński, Mikołaj Fiedorowicz, Filip Kałek, Kacper Tykwiński, Oliwier Ziółkowski, Piotr Kosiński, Patryk Lesiak i Tomasz Walczak.

Gdyby kogoś brakowało, to  prosimy o szybką informację (502 340 870).

Ogłoszenia wyników konkursu nastąpi niebawem, o czym z przyjemnością poinformujemy zarówno zainteresowanych jak i społeczność szkolną oraz sympatyków.