Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ostatnie wpisy
CONTACTS

Kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego rozpoczęta!

Po raz kolejny zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju.

Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji – od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

Podobnie jak w tym roku, plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie.

Miło nam poinformować, że w zaszczytnym gronie nominowanych do tytułu „Nauczyciel Roku szkoły ponadpodstawowej”  znalazła się nauczycielka Technikum Kolejowego w Bydgoszczy – p. MAGDALENA RAPACEWICZ. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Link go głosowania:

https://pomorska.pl/p/kandydat/magdalena-rapacewicz%2C3054223/

Również miło nam poinformować, że w zaszczytnym gronie nominowanych do tytułu „Szkoła Roku” znalazła się nasza szkoła – TECHNIKUM KOLEJOWE w BYDGOSZCZY!

Link do głosowania:

https://pomorska.pl/p/kandydat/technikum-kolejowe-im-mikolaja-kopernika-w-bydgoszczy%2C3140065/

Pragniemy poinformować, że głosowanie jest odpłatne. Możemy jedynie prosić osoby, które chcą i które mogą zagłosować, a podziękować możemy jedynie naszą szczerą wdzięcznością.

https://pomorska.pl/plebiscyt-edukacyjny-oto-nauczyciele-dyrektorzy-i-placowki-edukacyjne-nominowane-do-nagrod-glosuj-na-najlepszych-lub-zglos/ar/c5-16897425

Autor

Technikum Kolejowe