Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ostatnie wpisy
CONTACTS

Nasza szkoła chce dołączyć do rozgrywek Predator Games w których pula nagród wynosi 3,2 mln złotych, a finały odbywają się w Warszawie w trybie LAN. Gry które będą występować w tych rozgrywkach to: League of Legends, Szachy, Rocket League i Fortnite.

Rozgrywki w Fortnite są opisane w regulaminie pod linkiem https://predatorgames.pl/regulamin-rozgrywek na stronie 7-9, rozgrywki w Szachy na stronie 10, rozgrywki w Rocket League na stronie 11-12, rozgrywki w League of Legends na stronie 13-14.

Osoby chętne na reprezentowanie naszej szkoły w rozgrywkach proszone są o podanie swoich danych tj. imię i nazwisko, adres email, nazwa nicku w serwisie Discord, nazwa nicku w serwisie Epic Games i Warlegend (dla graczy Fortnite), nazwa nicku w serwisie Epic Games (dla graczy Rocket League), nazwa nicku w serwisie Riot Games (dla graczy League of Legends), nazwa nicku w serwisie Chess.com (dla graczy w Szachy) na email: nikofredriko@gmail.com

Autor

Technikum Kolejowe