Tak jak wcześniej już wspominaliśmy ZAŁOŻYCIELE jak i DYREKCJA SZKOŁY zdecydowali obdarować zwycięzców kartami prezentowymi w kwotach od 100 do 300 zł.

Za dwa zdjęcia w kalendarzu następujący uczniowie otrzymają karty prezentowe w kwocie po 300 zł:

• KAMIL CESARZ – absolwent 2016 – 2020 TTK
  • MATEUSZ KACZMAREK – uczeń kl. 3TTK1
  • MARCELI RAŚ – uczeń kl. 2ETg

Za jedno zdjęcie w kalendarzu następujący uczniowie otrzymają karty prezentowe w kwocie po 200 zł:

• MARCELI UNDRO – absolwent z 1995 r. Trakcja Elektryczna
  • MIKOŁAJ RADZIKOWSKI – absolwent 2015 – 2019 TETS
  • IGOR URBAŃSKI – uczeń kl. 2ETg
  • SZYMON UŁANOWICZ – uczeń kl. 3TETS
  • JAKUB SUS – uczeń kl. 4TETS
  • PATRYK DOMIERACKI – uczeń kl. 3TK1

Również za wyróżnienia następujący uczniowie otrzymają karty prezentowe w kwocie po 100 zł:

• MARTYNA KĘSY – uczennica kl. 1TTK1
  • PAWEŁ KOŁACZYŃSKI – uczeń kl. 2TETSg
  • GRZEGORZ BRODALSKI – uczeń kl. 3TK1
  • KONRAD RESZKA – uczeń kl. 3TK1
  • OSKAR SZMYT – uczeń kl. 3TK2

Karty prezentowe będzie można zrealizować w Media Expert.

Ze względu na panującą pandemię nagrody oraz kalendarze, które będą dla wszystkich uczniów otrzymacie po powrocie do szkoły.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!