VI EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „KOLEJOWE PORY ROKU” – KALENDARZ 2024 TECHNIKUM KOLEJOWEGO W BYDGOSZCZY

Konkurs skierowany jest do UCZNIÓW i ABSOLWENTÓW w/w szkoły, która w przyszłym roku obchodzić będzie swoje 10-lecie istnienia.

Co musicie zrobić? Uważnie przeczytaj!

Maksymalnie cztery zdjęcia podpisane o minimum rozdzielczości 300 dpi prosimy przesłać elektronicznie na adres: konkurs@kolejowe.edu.pl z dopiskiem KONKURS do dnia 27 października 2023r. Pliki ze zdjęciami prosimy koniecznie podpisać nazwą pory roku (wiosna, lato, jesień zima), imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą, do której uczęszcza. Nie mogą powtórzyć się zdjęcia z poprzednich edycji.

Nie spełnienie powyższych wymogów spowoduje odrzucenie zdjęć.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku listopada. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które wręczone zostaną podczas obchodów z okazji DNIA KOLEJARZA.

Z A P R A S Z A M Y !!!